Зворотний зв'язок Ви звертаєтесь в Інститут економіки та прогнозування НАН України
йцуйцу
close
menu

Бібліотека

Невід’ємною частиною наукової установи була і залишається бібліотека ДУ «ІЕП» НАНУ як інформаційний, просвітницький та навчальний структурний підрозділ, що спрямовує свою діяльність на надання оперативної, сучасної та повної інформації.

Тематика наповнення книжкових фондів бібліотеки визначалася завданнями Інституту економіки АН УРСР, створеного 25 липня 1936 р. на базі Інституту економіки ВУАМЛІН, Інституту сільськогосподарської економіки НКЗему УРСР та Бюро економічних досліджень, а потім 20 травня 1938 р. реорганізованого шляхом об’єднання з Радою по вивченню виробничих сил УРСР Академії наук та частиною Інституту демографії та санітарної статистики, – це видання з економіки, економічної теорії, політичної економії, економіки сільського господарства, статистики, демографії, соціології, різноманітна довідникова та енциклопедична література.

Наразі фонд наукової бібліотеки ДУ «Інститут економіки та прогнозування» налічує 34 759 прим. книг, 23 081 прим. журналів та 11 297 авторефератів дисертацій здобувачів ступенів кандидатів та докторів економічних наук, з якими можна ознайомитись в читальному залі бібліотеки.

Також на зберіганні в бібліотеці перебувають раритетні книжки, випуску до 1917 року та журнали починаючи з 1958 року. Зокрема, повна підбірка всіх номерів найстарішого економічного журналу країни «Економіка України», який починав свій вихід як «Економіка радянської України»

Бібліотека має електронний каталог. Частина електронних записів про видання представлені на сайті НБУ ім. Вернадського.